ankara evden eve nakliyat
0 532 166 20 66
Kayseri eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz yararlanmak için 0 (532) 166 20 66 iletişim numaramız dan bize ulaşabilirsiniz.
Takubiya Depo
eşya depolama
Eşya Depolama

Kayseri Eşya depolama Hizmeti almak ve kiralamak için çok farklı nedenleriniz olabilir.
Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur.

Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Eğer eşyanızı birkaç gün depolanması gerekiyor ise bu hizmeti evden eve nakliyat firmanızdan almanız daha uygun olacaktır. Firma hem eşyayı taşıma hem de depolama için fiyatlama yapacağı için eşya taşıma veya depolama için firmadan indirim isteyebilirsiniz.

Firmaların büyük çoğunluğu bu teklife sıcak bakacaklardır. Eşyanızı teslim ederken firma ile bir eşya listesi hazırlayın ve karşılıklı olarak imzalayın.

Bu eşyanızın eksik gelmesi veya kaybolması durumunda firmaya o eşyanızı teslim ettiğinizi kanıtlayacak bir belgedir.

eşya depolama 38

Ev Eşyası Depolama

Kayseri evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız ” Takubiya Nakliyat “ Kayseri eşya depolama hizmeti de vermektedir.

Nedir bu eşya depolama ?

Modern kültürün bir sonucu olarak yeni bir hizmet sektörü haline gelen Eşya depolama  İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Kayseri de büyük yatırımlar yapılmasına neden olmuştur.Yirmi yıl önce evden eve nakliyat ve eşya ambalajlama hizmeti ile başladığımız iş hayatına günümüzde Avrupa standartlarında eşya depoları ile üstün hizmet vermeye devam ediyoruz.Eski eşyalarınızın ya da değerli eşyalarınızın veya araba lastiklerinizin bir süreliğine depolanması gerekiyorsa arayın bizi kiralık depolarımız da sizlere de yer ayıralım.

Kayseri Eşya depolama hizmetlerinde en ekonomik fiyatlar ve depolama sigortası ile firmamız Kayseri de ve bütün ilçelerinde sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.

Kayseri ev depolama ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz yararlanmak için 0(532) 166 20 66 iletişim numaramız dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir