ankara evden eve nakliyat
0 532 166 20 66
Kayseri eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz yararlanmak için 0 (532) 166 20 66 iletişim numaramız dan bize ulaşabilirsiniz.
Takubiya Depo
eşya depolama
Eşya Depolama

Kayseri Eşya depolama Hizmeti almak ve kiralamak için çok farklı nedenleriniz olabilir.
Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur.

Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Eğer eşyanızı birkaç gün depolanması gerekiyor ise bu hizmeti evden eve nakliyat firmanızdan almanız daha uygun olacaktır. Firma hem eşyayı taşıma hem de depolama için fiyatlama yapacağı için eşya taşıma veya depolama için firmadan indirim isteyebilirsiniz.

Firmaların büyük çoğunluğu bu teklife sıcak bakacaklardır. Eşyanızı teslim ederken firma ile bir eşya listesi hazırlayın ve karşılıklı olarak imzalayın.

Bu eşyanızın eksik gelmesi veya kaybolması durumunda firmaya o eşyanızı teslim ettiğinizi kanıtlayacak bir belgedir.

eşya depolama 38

Asansör Kiralama

Kayseri asansör kiralama hizmeti almak için mutlaka bizimle iletişime geçin. Takubiya eşya depolama ve nakliyat hizmeti veren firmamız artık Kayseri de asansör kiralama hizmeti de sunuyoruz.

Asansör kiralama yüksek katlara bina içinden merdivenlere sığmayan yeni aldığınız mobilyaları bu asansör sayesinde rahatlıkla çıkarılmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde çok işe yaramaktadır. Bu sayede eşyalar zarar görmeden taşınmaktadır.

Kayseri asansör kiralama sadece ev eşyası taşımaya değil , inşaat işlerinde yapımı tamamlanması için mutfak dolapları pencere, mermer gibi malzemelerin kat kat dağılmasında da rol oynamaktadır.

Takubiya eşya depolama ve nakliyat hizmeti veren firmamızı arayın asansör kiralama da da size yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir