ankara evden eve nakliyat
0 532 166 20 66
Kayseri eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz yararlanmak için 0 (532) 166 20 66 iletişim numaramız dan bize ulaşabilirsiniz.
Takubiya Depo
eşya depolama
Eşya Depolama

Kayseri Eşya depolama Hizmeti almak ve kiralamak için çok farklı nedenleriniz olabilir.
Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur.

Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Eğer eşyanızı birkaç gün depolanması gerekiyor ise bu hizmeti evden eve nakliyat firmanızdan almanız daha uygun olacaktır. Firma hem eşyayı taşıma hem de depolama için fiyatlama yapacağı için eşya taşıma veya depolama için firmadan indirim isteyebilirsiniz.

Firmaların büyük çoğunluğu bu teklife sıcak bakacaklardır. Eşyanızı teslim ederken firma ile bir eşya listesi hazırlayın ve karşılıklı olarak imzalayın.

Bu eşyanızın eksik gelmesi veya kaybolması durumunda firmaya o eşyanızı teslim ettiğinizi kanıtlayacak bir belgedir.

eşya depolama 38

Evden Eve Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat hizmeti hem şehir içi, hem de şehirler arası olarak sunulmaktadır. Tayin zamanında bazı müşterilerimiz nakliye hizmeti alacağı zaman komple eşyalarını götürmek yerine ev eşyası depolama hizmeti veren firma aramaktadır. İşte burada Kayseri eşya depolama hizmeti veren firmamız devreye girmektedir.

Kayseri evden eve nakliyat anahtar teslim olarak hizmet verebilecek tek firma olarak sizlere en iyi hizmeti Takubiya Nakliyat ( Taşımayı Kurmayı Biz Yaparız ) firmamız sunmaktadır.

Nedir bu anahtar teslim hizmet ?

Evinizi taşıtmaya karar verdiniz ve Kayseri nakliyat firmamız ile anlaştınız, tabi bu sadece telefonda görüşme oldu. Firmamız bu esnada size ekspertiz elemanı tahsis etmektedir. Eşyaların tespiti yapıldıktan sonra taşıma günü evinizdeki kimsenin görmesini istemediğiniz eşyaları alıp çıkıyorsunuz. Geri kalan eşyaları bayan personellerimiz tarafında kaliteli bir paketleme yapılmaktadır. Bu bayanların yaptığı paketleme sadece ufak tefek eşyalardır. Bu işlem ardından ikinci gün taşıma aracı ve dış cephe asansörü kapıya gelir. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız elemanlarımız tarafından paketlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir