ankara evden eve nakliyat
0 532 166 20 66
Kayseri eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz yararlanmak için 0 (532) 166 20 66 iletişim numaramız dan bize ulaşabilirsiniz.
Takubiya Depo
eşya depolama
Eşya Depolama

Kayseri Eşya depolama Hizmeti almak ve kiralamak için çok farklı nedenleriniz olabilir.
Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur.

Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Eğer eşyanızı birkaç gün depolanması gerekiyor ise bu hizmeti evden eve nakliyat firmanızdan almanız daha uygun olacaktır. Firma hem eşyayı taşıma hem de depolama için fiyatlama yapacağı için eşya taşıma veya depolama için firmadan indirim isteyebilirsiniz.

Firmaların büyük çoğunluğu bu teklife sıcak bakacaklardır. Eşyanızı teslim ederken firma ile bir eşya listesi hazırlayın ve karşılıklı olarak imzalayın.

Bu eşyanızın eksik gelmesi veya kaybolması durumunda firmaya o eşyanızı teslim ettiğinizi kanıtlayacak bir belgedir.

eşya depolama 38

Kayseri Kiralık Depo

Kayseri Kiralık depo, artan eşyalar veya korunmak istenen malzemeler için günümüzde büyük bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Eşya depolama alanında uzman kadromuz ve güler yüzümüzle sizlere bu imkanları sağlıyoruz..Kayseri kiralık depo ile Kayseri’nin bütün ilçelerinde eşya depolama hizmetini tam 18 yıldır vermekteyiz. Eşya depolama sigortası ve ekonomik fiyatlarımız ile en iyi eşya depolama firmaları içinde yer almaktayız.

Kayseri Kiralık Depo temiz, bakımlı ayrıca nem ve rutubetten uzak olan depolama koşullarında 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolarımız da emanet ettiğiniz her şey emin ellerde olacak.Kışlık lastikleriniz, antika malzemeleriniz, değerli tablolarınız ve kırılabilir cam malzemeleriniz özel paketleme ve ambalajlama ile ekonomik fiyatlarda korunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir